| Strona główna | |||||
| ▲ Do góry ▲ | |||||
|
Przy okazji imprezy u Rafiego w Dupicach (dawna nazwa Piaseczna) robimy krótką wycieczkę rowerową po Jurze. Pierwszy przystanek - Kroczyce. |
Po spotkaniu w Kroczycach z Martą i Waldkiem dalej jedziemy w czwórkę. Docieramy do zalewu w Dzibicach. |
Jedziemy w stronę Bobolic. |
|
|
Przed Bobolicami skręcamy w stronę Huciska. |
Na horyzoncie pojawiają się skałki na Górze Zborów. |
Waldek. |
|
|
Jacek. Fot Waldek. |
Skałka Kruk przed Podlesicami. |
Teren wokół skałki z jakichś powodów ogrodzono barierkami. |
W Podlesicach zatrzumujemy się na obiad. |
|
Z Podlesic jedziemy niebieskim szlakiem do Morska. |
Z Morska kierujemy się na Skarżyce. Widac już Okiennik. |
Okiennik Wielki. |
Ostatni odcinek spod Okiennika do Piaseczna jest nieco piaszczysty.. |
|
Zaczynamy spotkanie u Rafiego i Iwony. |
Będzie też ognisko i pieczonki. |
Ponieważ Rafi obchodził niedawno urodziny więc jest i prezent. |
|
|
Waldek i Marta testują nowy materacyk przed kolejnymi wyjazdami bikepackingowymi. |
Pieczonki gotowe. |
Musi być zdjęcie strażackie. Od lewej u góry: Waldek, Marta, Piotr, Rafi, Iwona, Sławek, Raketa, Jola N., Gosia, Jola G., Marek, u dołu: Jacek, Lila, Danka. |
Kwitną bzy. |
|
Nazajutrz idziemy na spacer do Morska. |
|||
|
Siudmaczek. |
Trasa sobotniej wycieczki rowerowej. |
| ▲ Do góry ▲ | |||||
| Strona główna | |||||